03.03.2019 15:56:36

Flétnička

Z důvodu lyžařského kurzu kroužek Flétnička 28. února nebude, náhradní termín je 7. března.

Z důvodu jarních prázdnin nebude Flétnička 14. března, náhradní termín je 21. března.

03.03.2019 12:47:29

Návštěva p. doktorky u koťátek

V únoru jsme měli 14 denní téma „Včelka Mája je nemocná" ve kterém jsme si povídali o zdraví, nemoci, prevenci jak nemocím předejít, o těle a o smyslech. Využili jsme toho, že ve třídě máme maminku - paní doktorku MUDr. Silvii Hotváthovou, která nás v pondělí 4. února navštívila. Přiblížila dětem lékařskou profesi a ukázala jim, že se doktorů nemusí vůbec bát. Přinesla dětem doktorský kufřík, ve kterém bylo spoustu náplastí, obvazů a injekcí, které si děti mohli vyzkoušet na plyšáčkovi Hugovi. Také si Fonendoskopem poslechli své srdíčko, zkontrolovali jestli správně vidí a prohlédli si knížky o těle. Nakonec si děti vymalovali omalovánku paní doktorky.

Dětem se dopoledne moc líbilo. Děkujeme paní Silvii Hotváthové, že si udělala čas a navštívila nás. Fotky z návštěvy najdete zde.

26.02.2019 21:40:38

Lyžujeme!!

Včera nám začal týdenní lyžařský kurz na Vaňkově kopci. Podívejte se zde, jak nám to jde :-).

24.02.2019 16:18:53

Zimní Olympiáda

V úterý 19. února děti berušek, žabiček, kuřátek a soviček sportovaly v hale ZŠ. Paní učitelky si pro ně připravily několik sportovních disciplín, za jejichž splnění obdržely medaile a diplom. Každá třída měla vyrobenou krásnou vlajku a všechny děti byly oblečené v barvě svého týmu. Nechyběl ani originální pokřik. Na začátku Olympiády, za zvuku olympijské znělky, přiběhla sportovkyně Gituška s pochodní. Na konci her stály všechny děti v pozoru s medailí na krku, neboť hrála státní hymna ČR.

Všichni jsme si tento sportovní den moc užili a na fotky z Olympiády se můžete podívat zde nebo ve fotogaleriích jednotlivých tříd.

21.02.2019 14:06:30

Staré pověsti české

Ve středu se děti z beruškové a žabičkové třídy zúčastnily výchovně-vzdělávacího programu Jana Přeučila a Evy Hruškové s názvem "Staré pověsti české". Vystoupení bylo nejen zábavné, ale také naučné. Fotky z představení najdete zde.