18.12.2020 08:08:47

Stravování žáků - změna od 11. 4. 2021

Stravování v nouzovém stavu  a omezeném režimu od 11.4.2021

- žáci ZŠ jsou přihlášeni k obědům dle rozpisu střídavé výuky od 1 - 5 třídy , přihlášky a odhlášky platí do 10 hod. den předem / internet/. Žáci od 6 - 9 třídy jsou odhlášeni automaticky.

- pro žáky na distanční výuce poskytujeme stravu za dotovanou cenu, ale pouze do jídlonosičů. Jídlonosiče musí být dva - vždy jeden na výměnu na následující den. Důležité je, aby jste se přihlásili ke stravování telefonicky u vedoucí jídelny/ 777 736 625/, která rozpis obědů provede.

Pro žáky , kteří jsou v karanténě není možno tyto obědy vydávat!!

-  s vyhlášením nouzového stavu je zákazán vstup cizích osob do prostor školních jídelen a to do odvolání

- pro žáky ZŠ v první den nemoci je možno oběd vyzvednout u výdeje pro cizí strávníky / nutno se však domluvit s vedoucí jídelny/. Oběd bude v jednorázovém obalu a bude vydán ve stanovenou dobu. Obal samozřejmě strávník nehradí.

- žáci ZŠ se mohou stravovat v jídelně za určených hygienických pravidel, ve skupinách a podle harmonogramu a domluvě ředitele školy a vedoucí školní jídelny

- děti MŠ mají v v první den nemoci stravování automaticky odhlášeno, nelze vyzvedávat oběd do jídlonosiče ani na oddělení MŠ nebo ve školní jídelně

Děkujeme za pochopení.                Ballarinová, vedoucí jídelny

09.04.2021 11:23:09

Aktuální jídelníček

od  19.4.     do  23.4. 2021       alergeny

pondělí  19.4.

polévka             kroupová se zeleninou   1,7,9

oběd                  sekaná pečeně, brambor s máslem  1,3,7

salát z červené řepy s jablky, čaj

úterý  20.4.

polévka             z droždí s vejci   1,3,7,9

oběd                 krůtí maso na paprice   1,7

tarhoňa / těstovina /, džus  1

středa 21.4.

polévka             zeleninová s jáhly  1,7,9

oběd                 vepřová plec na kmíně   1

dušené modré zelí

bramborový knedlík, čaj mátový  7

čtvrtek  22.4.

polévka               z kyselého zelí   1,7

oběd                   rizoto z drůbeže se zeleninou  1,7

zeleninový salát, nápoj pomerančový

pátek  23.4.

polévka              slepičí s játrovými nočky a nudlemi    1,3,7,9

oběd                  čočka po brněnsku, vařené vejce  1,3,7

chléb, okurek steril, čaj s citronem   1

děti ZŠ - muffins s kousky čokolády    1,3

Děti MŠ mají denně nabídku ovoce nebo zeleniny, od ranních hodin pitný režim.

Děti ZŠ mají pitný režim v nabídce neslazeného nápoje, mléka, bylinkové a ovocné čaje.

Strava je určena k okamžité spotřebě, gramáž masa je určena dle platných výživových norem.

06.01.2021 11:19:06

Upozornění pro účastníky cizího stravování

Žádáme tímto strávníky s dovozem stravy domů, aby v případě onemocnění covidu oznámily toto vedoucí jídelně telefonicky 777736625!  Stravu v tomto případě budeme plnit do jednorázových obalů /zdarma/ po dobu onemocnění z hygienických a protiepidimických opatření .

Děkujeme za pochopení a spolupráci

Ballarinová Zdenka, vedoucí školní jídelny

02.09.2020 08:38:49

Aplikace stravné

Aplikace pro přihlášení nebo odhlášení obědů žáků základní školy je plně funkční (zde).

V případě ztráty hesla prosím volejte 553 655 252, nebo piště na sekretariat@zsbolatice.cz.

29.08.2019 12:22:32

Výběr jídel - odhlášení obědů

Tyto úkony je možné provádět po přihlášení do stravovacího systému, který je určen pouze žákům ZŠ a jejich rodičům.

Tam se dostanete ze stránek školy, kde si najdete sekci jídelna a v levém sloupci zvolíte položku "VÝBĚR JÍDEL - ODHLÁŠENÍ"

Tento krok Vás přesměruje na náhled jídelního lístku a také na přihlašovací formulář (úplně vpravo). Do formuláře vepíšete přihlašovací jméno a heslo, které obdrží žáci a dostanete se do aplikace, kde je možné si zvolit druh jídla, případně oběd odhlásit. Podrobnější informace naleznete zde.