19.10.2020 12:29:50

Provoz školní jídelny v době nouzového stavu

Provoz školní jídelny v době nouzového stavu od pondělí 19.10. funguje. Vaříme pro nutné případy dětí Mateřské školy v Bolaticích i Borové ,

pro děti nahlášené ze Základní školy, které docházejí do naší školní jídelny a pro strávníky do jídlonosičů.

V případě jakékoliv změny Vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení.                    Ballarinová, vedoucí jídelny

13.10.2020 18:22:26

Obědy ve dnech distanční výuky

Pokud o oběd ve školní jídelně nemáte zájem, máte vyřešeno a dále se starat nemusíte, pro všechny je v tuto chvíli oběd odhlášen.

Pro žáky, kteří jsou v karanténně (nyní 5.A) informace níže samozřejmě neplatí.​

Pokud máte o přihlášení zájemzavolaejte v době od 6:30 do 15:00 na telefonní číslo 777 736 625 (Zdeňka Ballarinová) a ta Vám oběd přihlásí. Již na čtvrtek a pátek, případně celý příští týden.

Tento oběd nelze vzít do nosiče, musí se snít v jídelně. Jídelna je pro žáky základní školy otevřena od 11:15 do 14:00. Kromě žáků nesmí do jídelny nikdo další vstupovat, rouška, mytí rukou při vstupu a rozestupy jsou samozřejmostí.

V týdnu 26. - 30. 10. jsou vyhlášeny podzimní prázdniny, v tomto termínu již obědy nebudou.

13.10.2020 11:24:52

Upozornění rodičům dětí MŠ

Vzhledem ke zpřísněným opatřením v nouzovém stavu budeme automaticky dětem odhlašovat stravu v den, kdy nenastoupí do školky.

Strava do jídlonosičů se nebude vydávat.

Děkujeme za pochopení.                                    Ballarinová, vedoucí školní jídelny

02.09.2020 08:38:49

Aplikace stravné

Aplikace pro přihlášení nebo odhlášení obědů žáků základní školy je plně funkční (zde).

V případě ztráty hesla prosím volejte 553 655 252, nebo piště na sekretariat@zsbolatice.cz.

29.08.2019 12:22:32

Výběr jídel - odhlášení obědů

Tyto úkony je možné provádět po přihlášení do stravovacího systému, který je určen pouze žákům ZŠ a jejich rodičům.

Tam se dostanete ze stránek školy, kde si najdete sekci jídelna a v levém sloupci zvolíte položku "VÝBĚR JÍDEL - ODHLÁŠENÍ"

Tento krok Vás přesměruje na náhled jídelního lístku a také na přihlašovací formulář (úplně vpravo). Do formuláře vepíšete přihlašovací jméno a heslo, které obdrží žáci a dostanete se do aplikace, kde je možné si zvolit druh jídla, případně oběd odhlásit. Podrobnější informace naleznete zde.