16.10.2020 13:59:33

Provoz v příštím týdnu

Jak již jistě víte, provoz MŠ v příštím týdnu bude velice omezen. Děti, které budou i nadále do školky docházet, budou spojeny v kuřátkové třídě (první budova, druhé patro). Pro ohlašování dětí či nahlášení jakékoli změny můžete i nadále používat tel. číslo třídy, na kterou děti běžně docházejí.

16.10.2020 11:16:09

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ MŠ

Vážení rodiče,

situace je skutečně kritická. Po jednání s krizovým štábem a hygienickou stanicí Vás žádáme, nechejte své děti doma. Pokud je to jen trochu možné, tak až do 1. listopadu (14 dní). Chceme tím ochránit hlavně zdraví všech lidí ve vaší domácnosti. Vir se šíří nekontrolovaně a jistě je v tuto chvíli nejdůležitější eliminovat možnost nákazy.

Jak jsme předeslali, školka zůstane otevřena pouze pro ty nejpotřebnější případy, kdy není jiná možnost. I toto však může trvat pouze krátce a po výsledcích testů našich zaměstnanců můžeme celou školku uzavřít již příští týden. Dnes Vám budou volat paní učitelky z mateřské školy a předají podrobnější informace.

Uvědomujeme si, že mnoho z Vás má opačný názor a také to, že Vám komplikujeme pracovní povinnosti, ale v této chvíli musíme činit veškeré nutné opatření k zamezení šíření viru.

Předem děkuji za pochopení, přeji hlavně pevné zdraví.

David Neuvald

15.10.2020 15:59:38

Aktuální situace v MŠ

Vážení rodiče,

v tuto chvíli se postupně dozvídáme o pozitivních testech zaměstnanců ZŠ a MŠ a jejich rodinných příslušníků. Raději Vás proto informujeme již nyní o možném scénáři. Jsme v kontaktu s příslušnou hygienickou stanicí a čekáme na výsledky testů. Pokud budou tyto výsledky pozitivní, zřejmě budeme nuceni mateřskou školu po dohodě s vedením obce uzavřít na 14 dní, tedy od pondělí 19. 10. do pátku 30. 10. Současně jednáme o udržení alespoň jedné třídy pro 20 - 25 dětí, která by zůstala otevřena výhradně pro děti rodičů pracujících ve zdravotnictví, popř. u hasičů či policie.

O dalším postupu Vás budeme informovat emailem i prostřednictvím webu.

Zprávy to nejsou pro nikoho dobré, ale jsme přesvědčeni, že v současné situaci jsou naprosto nezbytné.

Děkujeme za pochopení.

13.10.2020 12:29:17

Odhlašování stravy

Vzhledem ke zpřísněným opatřením v souvislosti s COVID-19 budeme automaticky dětem odhlašovat stravu již první den, kdy nenastoupí do školky. Strava do jídlonosičů se nebude vydávat!

Platí od středy 14. 10. 2020 do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.10.2020 20:57:43

Gymnastika

Z důvodu zpřísněných opatření v souvislosti s COVID-19 se na následující 3 týdny přerušuje kroužek Gymnastiky. Druhá lekce (doufejme) proběhne 2. listopadu.