15.02.2019 13:24:26

Výlet do JoJo parku

V pondělí 18. února pojede štěňátková a berušková třída do ostravského JoJo parku. Přiveďte děti do MŠ do 7.45 hod. nasnídané.

Svačinku ze školky bereme s sebou, proto stačí dát dětem do batůžku jen uzavíratelné pití, případně malou sladkost. Na oběd se vrátíme.

Dejte proím dětem pohodlné oblečení.

15.02.2019 13:23:36

Zimní Olympiáda

V úterý 19. února pořádá berušková třída Zimní Olympijské hry v tělocvičně ZŠ. Zúčastní se jich starší děti, které mohou přijít daný den oblečeny v tričku těchto barev: kuřátka - žluté tričko, žabičky - zelené tričko, berušky - červené tričko.

15.02.2019 13:22:26

Leden u žabiček

Měsíc leden byl v naší třídě ve znamení sněhu a zimních radovánek. Aktivity se sněhem jsme si přenesli také do třídy. Děti si vyzkoušely malování barvami do sněhu a ledu, výrobu ledové sopky, nebo tvorbu ledových kráterů a ker. Nezapomněli jsme ani na naše školácké povinnosti a navštívili jsme základní školu a naše kamarády v 1. třídě, kteří si pro nás pod vedením paní učitelky Mgr. Silvie Bělákové připravili velmi krásnou ukázkovou hodinu. Protože se zápis do základní školy pomalu blíží, pozvali jsme si do školky rodiče, abychom jim ukázali, jak se na školu připravujeme a co už dokážeme zvládnout.

Fotky žabičkové třídy najdete zde.

13.02.2019 16:35:55

Kroužky

Kroužek Malý jogínek a Logoškolička pod vedením PaeDr. Ludmily Bočkové již skončil.

11.02.2019 14:05:52

Leden u štěňátek

V lednu si děti ze štěňátkové třídy užívaly téma zimy, maškarního plesu a pohádek. V polovině ledna vykonávala na naší třídě svůj maturitní projekt na téma "Pohádky" studentka 4. ročníku pedagogické školy v Krnově. A tak si děti užily pohádky v různých podobách. K ukončení praxe a rozloučení s budoucí p. učitelkou jsme připravily pro děti dopolední program s tanečkama, soutěžema a sportovním zápolením v maskách. Budoucí p. učitelce Adélce přejeme, ať ji praxe, kterou u nás vykonávala poslouží k úspěšnému ukončení studia na ped. škole.

Velkou radostí pro nás byla letošní sněhová nadílka a tak jsme často využívali kopec na zahradě k zimním radovánkám a testování jízdy na lopatách.

Fotky štěňátkové třídy najdete zde.