31.05.2019 12:32:44

Zápis DO MŠ pro šk. rok 2019/2020

Výsledky zápisu do Mateřské školy Bolatice i Borová pro školní rok 2019/2020 najdete ZDE.

Rozhodnutí o nepřijetí bude vydáváno v písemné podobě. Vyzvednout si jej můžete v MŠ dne 3. června 2019 v době od 13.00 - 16.00 hod.

31.05.2019 12:20:29

Květen u koťátek

Na začátku května jsme s koťátky navštívili kulturní dům v Bolaticích, kde jsme shlédli pohádku „O dvanácti měsíčkách", kterou si pro nás připravily děti 5 tříd pod vedením p.uč Bohumily Hluchníkové a Michaely Migotové. Dětem se pohádka moc líbila.

V dalším týdnu jsme se pečlivě připravovali na vystoupení ke dni maminek, které jsme letos pojali jako maminko-tatínkovské odpoledne. Vyráběli jsme dárečky a přáníčka pro rodiče.

Den před naší besídkou nás navštívila Policie, která si pro nás připravila ukázku policejní techniky. Paní policistka dětem vykládala  jak se chovat na cestě a co všechno potřebuje ke své práci nosit na opasku. Venku na nás čekal pan policista, který nám ukázal co všechno je v policejním autě. Děti si vyzkoušeli policejní pouta, ochranou vestu, sezení v policejním autě a taky všemi očekávanou houkačku.

Dne 21.5. nastal den naší besídky pro maminky a tatínky, a tak jsme se už od rána připravovali. Po krátkém programu a předání dárečků jsme do zábavných her zapojili maminky a tatínky, pak jsme se přesunuli ven, kde jsme cestou až do lanového centra plnili různé úkoly. Nakonec jsme se všichni sešli u dobrůtek, které nám nachystaly paní učitelky a maminky. Společně jsme strávili příjemné odpoledne. Děkujeme maminkách, že dětem připravily spoustu dobrůtek.

Fotky ze všech akcí koťátkové třídy najdete zde.

28.05.2019 13:11:38

Policejní beseda

V pondělí 20. května přijeli do školky příslušníci policie, aby si s dětmi povídali o tom, proč je policejní práce důležitá, co všechno obnáší a jaké vybavení u sebe p. policista nosí. Děti se mohly ptát na vše, co je k danému tématu zajímá. Venku si poté mohly prohlédnout policejní automobil, vyzkoušely si neprůstřelnou vestu, helmu či pouta.

Fotky z policejní besedy najdete ve fotogalerii jednotlivých tříd.

28.05.2019 12:54:16

Nová školka na Borové

U soviček na Borové se slavnostně otevřela nová budova MŠ. Jak to uvnitř vypadá se můžete podívat zde ve fotogalerii.

27.05.2019 13:34:04

Kino

V pátek půjdeme v rámci oslav MDD do kina na pohádku Psí veličenstvo.