Aktuálně

03.06.2014 18:44:47

Den dětí na nižším stupni - 2014

V pátek 30. května proběhly na nižším stupni oslavy Mezinárodního dne dětí.

Děti soutěžily ve smíšených družstvech v různých disciplínách. Žáci mezi sebou porovnávali své vědomosti, fyzické dovednosti, ale také zručnost.

Fotografie z akce zde.

02.06.2014 14:31:04

Technická soutěž

Dne 29. 5. se žáci naší školy - třídy 6.A zúčastnili vyhlášení cen žákovské soutěže výstavy Svět vědy. Šimon Plaskura, Dominik Vítek, Vojtěch Jaroš a Josef Šimeček se svým výrobkem loď na elektrický pohon získali 1. místo v Moravskoslezském kraji pro kategorii základní školy. Kluci za umístění obdrželi krásný dárek v podobě stavebnice Merkur. Všem výhercům gratulujeme.

02.06.2014 14:24:11

Olympiáda ve Slaném

Od 14.5. do 16.5. 2014 se děti základní školy zúčastnily olympiády ve městě Slaný. Soutěžilo se v několika soutěžích např. v běhu,fotbalu,kreslení a mnoha dalších. Na olympiádu přijelo celkem 9 škol,takže jsme museli pořádně zabojovat! Podařilo se nám získat i několik medailí. A tady jsou nejlepší výsledky.V atletice mladších dívek získala krásné 2.místo Sabina Ballarinová. Plavání na 50 metrů mladších žáků vybokoval 3.místo Vojtěch Gratza. Naši fotbalisté získali po těžkém boji 2.místo a 3. místo si vykreslila Tereza Moravcová. Na třetím místě se umístilo atletické družstvo mladších kluků. Ve čtvrtek večer nás čekala diskotéka ,kterou jsme si všichni užili. Na tomto 3-denním výletě jsme si užili spoustu legrace a zábavy!!

Fotky zde.

Klára Fojtíková a Monika Theuerová

26.05.2014 20:19:30

Házedla 2014

V pátek 23. května proběhla na nižším stupni již tradiční soutěž  házení "vlaštovek". Děti mohly soutěžit ve dvou disciplínách: Délka doletu a Vzhled házedla.