LV - organizační pokyny

Lyžařský kurz (LK)

Termín:           Pondělí 24. 2. -  pátek 28. 2. 2020

Místo:             SKI ARÁL GRÚŇ, Staré Hamry (bývalá chata MSA).

Jako každý rok naše škola pořádá pro žáky 7. tříd lyžařský kurz, který je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře - snowboardisty. Cena kurzu by neměla překročit 4.000,- Kč. V ceně kurzu je zahrnuta doprava tam i zpět, 4x ubytování s plnou penzí a pitným režimem, pětidenní skipas na sedačkové lanovce a doprava zavazadel. Záloha ve výši 2 000 Kč musí být uhrazena do pátku 29. listopadu 2019. Zbytek částky se hradí až po návratu z LK po konečném vyúčtování. Záloha je v případě neúčasti (úraz, nemoc) žáka vrácena. Potřebnou výzbroj je možno zapůjčit přímo v areálu (zařídí škola), cena zapůjčení na celý pobyt je 500 Kč.

Vyplňte prosím závazně níže uvedenou návratku a obratem pošlete zpět. Družstvo snowboardu vznikne pouze v případě zájmu minimálně 9 žáků, v opačném případě budou automaticky přeřazení do družstva lyžařů. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů mě kontaktujte buď osobně ve škole, emailem, nebo telefonicky.

Telefon ZŠ: 553 655 252, mobil ZŠ:  777 736 622, email: reditel@zsbolatice.cz.

David Neuvald