14.03.2014 10:02:51

Turnaj dívek v přehazované

V pátek 7. 3. se na naší škole uskutečnil turnaj v přehazované pro dívky vyššího stupně. Tohoto klání se zúčastnilo celkem 7 družstev (třídních kolektivů). Na začátku si kapitánky týmů vylosovaly skupinu. Nejlepší dva týmy postoupily do semifinále, kde se utkaly křížovým pravidlem (1A – 2B a 1B – 2A) o postup do finále. Turnaj ovládly dívky z 9. tříd, druhé místo vybojovala 8.B a třetí místo pak 7.B. Na závěrečném vyhlášení výsledků všechna družstva obdržela upomínkové diplomy.

14.03.2014 08:44:29

Lyžařsko-snowboardový kurz 2014

V polovině února se žáci 7. tříd vypravili na lyžařsko-snowboardový kurz do Ski areálu Grúň ve Starých Hamrech. I přes značně jarní teploty jsme lyžovali každý den. Jak kurz popsali samotní žáci se můžete podívat zde. Fotogalerie zde.

10.03.2014 19:52:53

Turistický klub - Bohuslavice 27. 2. 2014

Turisté 2., 4. a 5. tříd vyrazili 27. 2. 2014 na pochod do sousední vesnice s cílem shlédnout centrum Bohuslavic, pobavit se s kamarády a najít poklad. Akce se zúčastnilo 20 dětí. Fotografie z pochodu zde

UPOZORNĚNÍ! Děti odevzdávají přihlašovací lísty na každou akci zvlášť nejpozději v den, kdy se akce koná. Později na místě srazu, je to možné jen po předchozí domluvě s paní učitelkou Wránovou, jelikož je například omezena kapacita dopravních prostředků. Děkuji za pochopení :-) Mgr. Markéta Wránová.

04.03.2014 20:08:14

5.B v MATES GYMu

Ve čtvrtek 27. února zažila 5.B trošku netradiční hodinu přírodovědy. Vzhledem k tomu, že se děti začaly zabývat lidským tělem (v tomto případě svaly), navštívily tak posilovnu Mates Gym v Bolaticích.

Vlastimil Matýsek žákům vysvětlil, co to svaly jsou, jak vypadají a k čemu slouží. Ukázal také, jak se dají svaly pořádně protáhnout. Děti tak měly možnost si v posilovně vyzkoušet na vlastní kůži některé posilovací stroje.

Dnes 27. 2. jsme byli ve fitku u Matesa. Byla tam sranda, ale i posilování. Hodně mě to tam bavilo. Snad tam půjdeme i příště.Děkuji za přednášku a někdy zase AHOJ :-)

V. Vencl

Jak vypadala hodina přírodovědy? Podívejte se na fotky.

25.02.2014 19:46:52

Poděkování našim sponzorům

Rádi bychom tímto vyjádřili poděkování všem, kteří věnovali příspěvek do tomboly, která byla součástí programu školního plesu, nebo se podíleli na jeho organizaci. Finanční výtěžek z této akce nám umožní zajistit rozvoj zájmové činnosti žáků naší školy.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.