07.11.2011 17:16:26

Turistický klub

Pochod na Albertovec se uskutečnil v sobotu dne 22.10. Děti si prohlédly stáj, krmily koně, byly překvapeny fotkou, na které byla jejich spolužačka Nela Stříbná, která jezdí voltiž. Dále si prohlédly a pohladily koně, který patří Báře a Klárce Kamrádovým. Počasí nám přálo a dětem se tato akce líbila. Na další společnou schůzku malých turistů se těší Markéta Wránová.

Fotky z pochodu si můžete prohlédnout zde.

03.11.2011 08:25:39

Žákovská výměna v Polsku

Ve dnech 26. 9. - 4. 10. 2011 se deset žáků 7. třídy zúčastnilo žákovské výměny v polských Rudách, kam kromě nás dorazili také žáci z Německa. Jak se tam našim dětem líbilo a co dělaly?

Přečtěte si jejich příspěvky zde.

Prohlédněte si fotografie zde.

01.11.2011 10:32:21

Vítání prvňáčků

V posledním říjnovém týdnu se uskutečnila ve školní družině akce "vítání prvňáčků", kterou připravily pod vedením paní učitelky Marty Antošové děti z nejstaršího oddělení. Kluci a holky přednesli básničky, zazpívali písně a dětem předali malý podzimní dárek - zapichovátko pohádkového havrana. Na oplátku nejmladší děti předvedly, co všechno už zvládly a naučily se od začátku školního roku. Na závěr jsme si zazpívali všichni společně. Těšíme se na další mezidružinové setkání.

Fotky z této akce naleznete zde.

25.10.2011 11:43:53

Školení první pomoci

Dne 19. 10. a 20.10. proběhlo na naší škole školení první pomoci s názvem "První pomoc - šance pro život".

Cílem projektu je ovlivnit mladou generaci systematickou výukou "první pomoci" prostřednictvím předání teoretických znalostí a praktických dovedností nutných pro záchranu života.

Školení probíhalo v jednodenním šestihodinovém bloku, který měli na starost profesionální zdravotníci - zaměstnanci rychlé záchranné služby. Žáci tak získali jak teoretické, tak praktické znalosti právě v oblasti poskytování první pomoci.

Fotky z tohoto projektu si můžete prohlédnout zde.

25.10.2011 11:10:41

Přerušení provozu malé tělocvičny

Z důvodu stavebních úprav se od středy 26.9. do neděle 30.9. 2011 přerušuje provoz malé tělocvičny.

Provoz HALY bude probíhat dále dle stanoveného rozvrhu.