20.10.2014 17:31:27

Omezení přístupu do školy

Vážení rodiče,

v reakci na nešťastné události předchozích dní, ale především z důvodu větší bezpečnosti žáků naší školy jsme se rozhodli uzavřít prostřední vchod do školy. Tento vchod bude sloužit pouze pro příchod žáků do ranní družiny a na nultou hodinu v době od 6:30 do 7:15 hodin. Zvažte prosím také nutnost doprovázet žáky do šaten nebo až do své třídy.

I když jsme si vědomi toho, že riziko nelze nikdy zcela vyloučit, budeme se snažit ohrožení dětí co nejvíce předcházet. U vchodů také postupně instalujeme bezpečnostní kamery. Vstup do školy bude umožněn pouze hlavním vchodem (oranžová budova z ulice Slunečná), kde je nutné zazvonit a ohlásit se přes komunikační panel.

Děkujeme za pochopení.

20.10.2014 17:30:52

Projekt "POMOC MISIÍM 2014"

MISIJNÍ NEDĚLE 19. 10. 2014

SBÍRKA PRO SESTRU BARBORU V PARAGUAY

Ve dnech 8.- 17. 10. 2014 budeme vyrábět

* svíčky zdobené voskem

* misijní koláč (budeme péct nějaké cukroví)

* přáníčka či drobné dárečky v družině

* dárečky v Misijním klubíčku (žáci nižšího stupně, kteří se schází na faře)

Tohle všechno vytvoří děti ve výuce křesťanské výchovy, ve školní družině nebo v Klubíčku, a tak se budou podílet na pomoci druhým.

Těšíme se, že i Vy pomůžete alespoň malým finančním příspěvkem (popřípadě modlitbou). Výrobky budou prodávat děti v kostele po všech mších svatých s nedělní platností. Zároveň si tam budete moct přečíst novinky o životě našich misionářů v Paraguay.

Mše svaté:

sobota 18. 10. - 18.00 hod.

neděle 19. 10. - 8.30 hod.; 14.30 hod.

Fotky z realizace k nahlédnutí zde.

Mgr. Jana Kubatková

20.10.2014 08:40:15

Turistický klub - Projekt

Projekt "B" - budova školy, Bolatice, Borová, Bohuslavice, buňky, bubáci, "blbiny"...

Akce se uskutečnila ve dnech 10. a 11. října 2014 s žáky především 3. tříd za pomoci rodičů i dětí. Markéta Wránová děkuje paní Lence Wawrzinkové za spolupráci a trpělivost, kterou prokazovala po oba dny, paní Haně Schimetzkové za pomoc při úklidu, žákyni 6.B třídy, Elišce Wránové za pomoc při tvorbě a realizaci her a dále Matěji Haferovi za pomoc při opékání Smile.

Foto zde.

Vašek Riemel:

"Líbili se mi noční hry a hry v hale a stezka odvahy i opékání buřtů na Skládce na Borové a pohádka před spaním.

Šimon Ceplý:

"Na Projektu "B" se mi nejvíc líbila noční hra a opékání buřtů. Líbila se mi i stezka odvahy, ale nelíbilo se mi, jak jsme museli uklízet spacáky."

Vendula Mračná:

"Mně se nejvíce líbilo spaní, pochod, noční hra, ale úplně nejvíce se mi líbily hry v hale. A buřty byly taky dobré! A proto dávám zlatého  Smile."

20.10.2014 08:39:47

Školská rada

Prosíme zájemce z řad rodičů, kteří by měli zájem o práci ve Školské radě, aby se přihlásili  do 7. 11. 2014 u ředitele školy (osobně, telefonicky - 553 655 252, emailem - reditel@zsbolatice.cz). V měsíci listopadu, během pohovorů s rodiči, proběhnou volby členů rady. Seznam kandidátů a způsob hlasování bude zveřejněn na internetových stránkách školy.

19.10.2014 15:03:14

Cesta za pohádkou

V sobotu 6. 9. 2014 se žáci Turistického klubu zúčastnili akce pořádané MŠ Bolatice s názvem "Cesta za pohádkou". Za pomoc děkujeme paní Haně Schimetzkové.

Foto zde.