25.06.2015 21:23:31

SOUTĚŽ Super holka

V nejstarším oddělení školní družiny se uskutečnila soutěž ,,Super holka" a to vzhledem k tomu, že tuto třídu navštěvují téměř a výhradně holky.

A v čem tato soutěž spočívala? Soutěžilo se v šití, výtvarných činnostech, módní přehlídce, v luštění kvízů a osmisměrek a v neposlední řadě také v improvizovaném tanci.

Cílem této akce nebylo jen zjištění jak jsme zruční a šikovní, ale přineslo nám to spoustu legrace a zábavy.

Snad se v budoucnu uskuteční podobná akce třeba o ,,Super kluka" :-)..

Foto zde.

23.06.2015 16:58:25

TUK

Vážení příznivci turistiky,

školní rok 2014/15 končí, ale my se ještě uvidíme na závěrečné akci, kterou je stanování na hřišti FK Bolatice, spojenou s bowlingem, pochodem z Kravař, míčovými hrami, noční hrou, apod.

Tímto se se všemi loučím, děkuji za celoroční spolupráci paní Lence Wawrzinkové.

Přeji krásné, slunečné a dlouuuuhééééé prázdniny se spoustou zážitků. Ale hlavně se těším na další společné akce v turistickém klubu. J

Shlédněte, prosím, fotky našich akcí za poslední 2 měsíce (Bolatická 10, Dětský ranč v Hlučíně).

Wránová Markéta

Foto "Bolatická 10" zde:

23.06.2015 16:04:19

Výlet 2.A, 2.B do Kravař

Děti 2.tříd si letos (11.června) zajely do Kravař na zámek. Zde se seznámily s historií zdejšího zámku. Dozvěděly se o pánech, kteří ho vlastnili, o životě na zámku a jiných událostech spojených s tímto zámkem. Děti se samozřejmě nejvíce těšily na chvilku, kdy si mohou koupit suvenýr z tohoto výletu. Na zpáteční cestě se děti vydováděly na hřišti u Bully arény, utratily své poslední penízky a hurá domů.

Foto zde:

23.06.2015 15:39:35

Třetí třídy na Raduni

Žáci třetích tříd se 17. 6. 2015 vydali na školní výlet. Navštívili zámek v Raduni, prošli se Arboretem v Novém Dvoře, nakoupili si upomínkové předměty a něco dobrého pro mlsné jazýčky. S hlavou plnou zážitků se vyčerpaní vrátili odpoledne domů.

Foto z výletu zde