09.02.2016 18:29:43

Bludiště

Ve čtvrtek 4.2. jsme se zúčastnili natáčení pořadu Bludiště v Ostravě ­Radvanicích. Když jsme asi v 8:15 dorazili na místo, ujala se nás slečna z televize a vzala nás do kostymérny a maskérny. Poté už nás čekalo samotné natáčení. Nejdříve jsme točili bez diváků kvůli ušetření času laserové bludiště, po kterém přišli do studia také oni a pokračovalo se podle klasického pořadí soutěží v Bludišti. I přesto, že jsme měli za soupeře v prvním díle družstvo, které už mělo na svém kontě jednu výhru, dokázali jsme ho porazit a vybojovat si tak postup do dalšího kola.
V odpoledním natáčení druhého dílu jsme opět zazářili a vyhráli s velkým náskokem nad týmem z Žulové. Celkově bylo natáčení neskutečně zábavné a můžu říct, že nám všem z něj zůstane obrovský zážitek.
1. března jedeme na poslední natáčení (každé družstvo může soutěžit jen 3x) tak nám držte palce !!
Náš tým: Tereza Moravcová (kapitánka), Šimon Ševčík, Michal Krettek a Michael Ceplý....a výborné publikum, které tvořili ostatní spolužáci z 9.A a 9.B.

První učinkování našich žáků v soutěži můžete sledovat v sobotu 16. dubna v 11:30 na ČT art a pak ve stejném čase další dva týdny.

Foto zde.

04.02.2016 22:10:40

Recitační soutěž 2016

Ve čtvrtek 4. 2. 2016 se v naší škole konalo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili žáci 1.- 5. tříd. Slyšeli jsme krásné básně, které diváci odměnili mohutným potleskem. Na prvních třech bodovaných místech se umístili:

Kategorie 1. tříd:

Anna Sněhotová, Samuel Stuchlý, Justýna Kremserová

Kategorie 2. a 3. tříd:

Tereza Pytlíková, Eliška Hnilková, Heidi Homolová

Kategorie 4. a 5. tříd:

Barbora Straková, Anna Schiedková, Dorota Straková

Gratulujeme.

Nejlépe umístění soutěžící pojedou školu reprezentovat do okrskového kola, které se bude konat v Kravařích.

Všem držíme palec.

Foto zde:

31.01.2016 15:36:06

Netradiční zimní olympiáda 2016

Poslední den 1. pololetí školního roku 2015/2016 se na nižším stupni tradičně konala Netradiční zimní olympiáda. Disciplíny byly dostatečně bláznivé a pro diváky slibovaly velkou legraci. Závodníci se do soutěžení pořádně opřeli, ale ke konci už hledali potřebnou energii. Vždy jim pomohli spolužáci - diváci, kteří aktivně a hlasitě povzbuzovali.

Foto zde:

26.01.2016 09:48:41

Ředitelské volno

PŘIPOMÍNÁME VŠEM ŽÁKŮM I RODIČŮM, ŽE VE ČTVRTEK 28. LEDNA JE PLÁNOVÁNO ŘEDITELSKÉ VOLNO, TUDÍŽ BUDE ŠKOLA UZAVŘENA.

Pololetní vysvědčení bude předáno ve středu 27. ledna.

26.01.2016 09:46:20

Diskotéka s poláky

V pátek 22. ledna proběhla na naší škole další spolupráce s družební školou v polských Rudách. Tentokráte se jednalo čistě o zábavu žáků, protože si na tento den připravili diskotéku. Nutno podotknout, že žáci se dobře bavili od začátku do konce, k čemuž přispěli i žáci z partnerské školy, kteří nás učili společný tanec. K dobré zábavě přispěli velmi dobří DJ´s z devátých tříd - Honza a Viktor. Těšíme se na další setkání s našimi přáteli z Rud.