23.12.2018 16:47:05

Vánoční den ve školce

Vánoce, Vánoce přicházejí...

Naše školkovské Vánoce jsme si užili v úterý 18. prosince, kdy nás koťátková třída pozvala do školní jídelny, abychom si společně zazpívali koledy a popřáli si pěkné svátky. Stejně jako loni nám hudební soubor Burianky zazpíval pár starých místních koled a zpestřil nám tak čekání na Ježíška. Ježíšek k nám nakonec přišel a v každé třídě nechal nějaké ty dárečky. A jak to o Vánocích vypadalo se můžete podívat do fotogalerie jednotlivých tříd a také zde.

12.12.2018 14:18:18

Kuřátka se připravují na Vánoce

Vánoce se blíží a my v kuřátkách se na ně již pečlivě připravujeme. Napekli jsme perníčky, postavili a ozdobili stromeček, s rodiči jsme si vyrobili vánoční dekoraci, zazpívali jsme si koledy...a teď už jen čekáme na Ježíška. :-)

Fotky z příprav na Vánoce najdete zde.

12.12.2018 14:09:49

Představení

V pátek 14. prosince pojede kuřátková, žabičková, berušková a sovičková třída do Dolního Benešova na představení Jů a Hele. Přiveďtě děti z žabičkové a beruškové třídy do 7.30. hod. a děti z kuřátkové a sovičkové třídy do 8.00 hod. abychom stihli dříve posvačit. Na oběd se vrátíme.

12.12.2018 14:08:39

Vaření s kuchařem

Ve středu 5. prosince přijel do školní jídelny kuchař firmy Lagris, aby pro děti připravil mikulášské menu. Předškolní děti se ráno vydaly do jídelny pomoci p. kuchaři s přípravou svačinky. P. kuchař dětem vysvětlil, jak se taková pomazánka připravuje, děti pomohly s krájením zeleninky a poté si samy namazaly pomazánku na rohlík a ozdobili ji zeleninkou.

Na fotky s p. kuchařem se můžete podívat do fotogalerie žabičkové a beruškové třídy.

26.11.2018 21:42:05

Mikulášské menu kuchaře z firmy Lagris

Dne 5.12.2018 budeme v naší školní jídelně vařit mikulášské menu s kuchařem z firmy Lagris. Budeme dětem připravovat speciality z receptur firmy Lagris a v době výdeje stravy bude p. kuchař Zbyněk vydávat dětem osobně. Pro děti z MŠ si p. kuchař připravil ještě speciální přípravu ranní svačinky - pomazánku z červené čočky zdobenou zeleninkou, kterou si děti sami připraví a ozdobí.Děti předškolního věku si přijdou tuto pomazánku připravit do naší školní jídelny za doprovodu p. učitelek.

Za školní jídelnu p. Ballarinová, vedoucí jídelny