07.01.2024 22:29:40

Zveme všechny děti ve čtvrtek 1. února 2024 v 17.00 hodin

do Restaurace U Kozla, kde proběhne

MAŠKARNÍ PLES.

Program zajišťuje již tradičně SVČ Kravaře.

Těšit se můžete na bohatou tombolu, soutěže a spoustu zábavy!

07.01.2024 22:22:53

Maškarní ples v Bolaticích

Zveme všechny děti z obce na tradiční

MAŠKARNÍ PLES,

který proběhne v neděli 4. února 2024 v 15.00 hodin v kulturním domě.

Programem nás provede klaun Hopsalín.

Zajištěna je bohatá tombola a prodej drobného občerstvení.

Vstup pro děti v maskách je zdarma, pro dospělé 50,- Kč.

Přijďte se s námi pobavit i zasoutěžit!

02.01.2024 13:41:26

Vánoční čas ve školce

Nejočekávanější měsíc v roce s sebou přinesl nejen návštěvu Mikuláše, čerta a andělíčka, ale také spoustu práce a příprav na Vánoce. Ve třídách naší školičky to vonělo cukrovím, peklo se a zdobilo, na stromečcích zářily ozdoby a světýlka, z oken na nás koukali sobíci či sněhuláci a všude panovala kouzelná vánoční atmosféra. Děti se chystaly na vystoupení pro maminky a tatínky, vybíraly si drobnosti z adventních kalendářů a netrpělivě vyhlížely Vánoční den.

Ten nastal v úterý 19. prosince, kdy jsme se všichni společně sešli v jídelně. Tradicí u nás je, že každý rok si některá ze tříd připraví pro ostatní krátký program. Letost to byly děti z medvídkové a koťátkové třídy, které nám zatancovaly na vánoční písničky, zazpívali jsme si s nimi koledy a u zářících prskavek jsme si popřáli si krásné Vánoce a bohatého Ježíška. Čekání na Ježíška nám zpestřily také menší i větší slečny z místní skupiny Burianky, které nám zazpívaly vánoční písně a koledy za doprovodu harmoniky a houslí. Moc jim děkujmeme za krásné vystoupení! To už ale dětem běhaly hlavičkou jiné myšlenky - nechali jsme otevřené okno, aby se Ježíšek dostal dovntř i ven? Byli jsme hodní? Přinese nám něco?

Myslíme, že Vám děti rozhodně měly co vyprávět a také vyprávěly o tom, jak si Vánoční den ve školce užily a co jim Ježíšek v každé třídě naložil pod stromeček. A když se k novým hračkám přidalo i cukroví byl to ten nejkrásnější den ve školce.

Fotky z Vánočního dne najdete ve fotogalerii jednotlivých tříd. A jak si každá třída užila nejen Vánoční den, ale celý prosinec se dočtete v třídních deníčcích.

21.12.2023 23:56:00

*

Příjemné a klidné prožití vánočních svátků, mnoho radosti i dárečků pod stromečkem a do nového roku především zdraví, lásku, pohodu a spokojenost

Vám přeje kolektiv MŠ Bolatice

21.12.2023 23:49:02

Vánoční prázdniny

V době vánočních prázdnin, tj. 27. - 29. prosince, bude mateřská škola uzavřena. Ve školce se opět sejdeme v úterý 2. ledna 2024.

Z důvodu nižšího počtu přihlášených dětí budou v úterý 2. 1. děti spojeny v koťátkové třídě (zadní budova, přízemí). Pro přihlašování či odhlašování dětí můžete využívat tel. číslo na svou třídu.

Od středy 3. ledna bude MŠ otevřená v běžném režimu. V tomto týdnu NEBUDE kroužek gymnastiky a flétničky.