22.05.2013 09:23:02

Výtvarná soutěž

V minulých dnech se děti z nejstarší školní družiny zúčastnily výtvarné soutěže, kterou vyhlásila Střední zemědělská škola v Opavě.Tuto soutěž, s názvem "Mé nejmilejší zvířátko", jsme absolvovali již podruhé, ale letos nám bylo odměnou 1. místo, na kterém se umístila Janette Řeháčková.

Toto vítězství bylo oceněno sladkým marcipánovým dortem. Srdečně blahopřejeme!

15.05.2013 13:56:48

Soutěž

V měsíci dubnu se uskutečnila v Kravařích soutěž "Hry bez hranic", které se zúčastnilo devět družstev okresu Opava.

Soutěžilo se v netradičních sedmi disciplínách jako například hod brčkem do dálky, házení míčkem do plechovek, vyhledávání karet s daným číslem, provázkování apod.

Naše jedenáctičlenné družstvo se umístilo na pěkném třetím místě. Už teď se těšíme na další ročník této zábavné soutěže.

Na fotky se můžete podívat zde.

18.03.2013 13:48:37

Ukončení zimy ve školní družině

V posledním únorovém týdnu se děti definitivně rozloučily se zimou.

Téma "cestujeme po světě" jsme využili k tomu, aby se děti seznámily s různými kulturami, zvyky a tradicemi v jednotlivých zemích. Toto cestování jsme zakončili putováním za pokladem a velkým maškarním karnevalem v hale ZŠ.

Celou akci nám zpestřilo vystoupení malých mažoretek, které za námi přijely z nedalekých Štěpánkovic.

Své zážitky děti pak přenesly do barevných ilustrací.

Foto zde.

27.02.2013 10:12:05

Srdíčkové odpoledne

V únoru se uskutečnila ve třetím oddělení školní družiny společná akce rodičů a dětí "Srdíčkové odpoledne".

Při této akci děti a dospělí společně tvořili a vyráběli jednoduché dárky. A tak mohli někteří poprvé pracovat s keramickou hlínou nebo si netradičně vyzdobili kolíčky na prádlo.

Pěknou tečkou za naší akcí byly pak společné hry, které tak umocnily celkovou radostnou atmosféru tohoto odpoledne.

Fotografie můžete zhlédnout zde.

12.02.2013 11:36:34

Družina má talent

"Družina má talent"! Tak se jmenovala soutěž, která se uskutečnila jednoho lednového odpoledne ve školní družině 2. a 4. oddělení. Mohl se přihlásit každý, kdo měl odvahu ukázat nám všem nějaké umění nebo zajímavou disciplínu. Ukázalo se, že máme mezi sebou vynikající tanečnice, zpěváky, hudebníky, gymnastky, ale i kouzelníky.

Všichni soutěžící byli odměněni diplomem, a tak školní družina v Bolaticích našla své nejlepší talenty Smile .  Odměnou pro všechny pak bylo bobování na "Fusáku".

Fotografie zde.