29.03.2015 10:26:05

Recitační soutěž 2015

V pátek 27. 3. 2015 soutěžili žáci 1. stupně ZŠ v recitaci. Doma s rodiči si vybrali báseň a nacvičili přednes. Za každou třídu soutěžili vždy dva zástupci.

Kategorii 1. a 2. tříd:

1. místo - Heidi Homolová

2. místo - Natálie Slivková a Andrea Vítková

3. místo - Nela Halfarová

Kategorie 3. - 5. tříd:

1. místo - Dorota Straková

2. místo - Nela Stříbná

3. Místo - Eva Schimetzková

Všem soutěžícím děkujeme za aktivní přístup a těšíme se na další ročník.

Foto zde:

24.03.2015 20:42:04

Vítání jara 2015

V neděli 22. března se v rámci zábavného odpoledne v kulturním domě zúčastnili žáci 4. tříd "Modní show trochu jinak". Předvedli krásné slavnostní modely a odměnou jim byl bouřlivý potlesk.

Na tuto akci připravili žáci 1. stupně dárečky a drobné předměty k charitativnímu prodeji. Výtěžek z prodeje ve výši 4 000Kč bude použit na léčbu malé Emmy z Bolatic.

Foto zde:

23.03.2015 11:02:14

Burza dětského oblečení

Ve dnech 20. 3.-22. 3. proběhla ve školní jídelně Burza dětského oblečení. Děkujeme všem maminkám, které přišly prodat a nakoupit oblečení a další potřeby pro děti. Těšíme se na Vás opět na podzim!

18.03.2015 21:54:41

Divadlo v mateřské škole

V březnu byli žáci školní družiny třetího oddělení s paní vychovatelkou Zuzkou Klöslovou pozdravit děti v mateřské škole.

Tam na ně čekali předškoláci z "žabičkové" a "beruškové" třídy, kterým jsme se představili a povykládali o tom, jaké jednou na ně čekají činnosti ve školní družině.

Nakonec jsme zahráli a zazpívali divadélko - muzikál z pohádky "Tři bratři" a "Červená Karkulka", do kterého se mohli zapojit i ostatní.

Poděkování za herecké výkony patří Adélce Býmové, Karolínce Sněhotové, Nelince Kořenkové a Karolínce Řehánkové z 2.A. Na podobná setkání se budeme těšit i příště :-)

Foto zde.

18.03.2015 21:53:45

Rozloučení se zimou

Na sklonku zimy se uskutečnila ve školní družině mladších oddělení akce s názvem "Rozloučení se zimou".

Pro děti v prvním oddělení bylo připraveno zábavné odpoledne, ve kterém si děti mohly např. vyzkoušet krasobruslení bez bruslí, kolektivní sestavování obrázků jen za pomocí gest a mimiky nebo luštění kvízu se zimní tématikou.

Podobné činnosti a úkoly čekaly i na děti druhého oddělení, které si v " Pohádkiádě " s čarodějem Rumburakem mohly mj. např. zkusit zábavné bobování na pytlích, sedmimílové boty na papírových lyžích nebo házení sněhovými - papírovými koulemi na cíl.

Tato akce nám přinesla mnoho radosti a zábavy, při které jsme si dokázali udělat legraci i sami ze sebe.

Foto zde.