22.12.2011 15:19:48

Vánoční program

Fotogalerie z vánočního programu naleznete zde.

18.12.2011 21:41:02

Vánoční besídka v prvních třídách

Dne  14. prosince  proběhly vánoční besídky v obou prvních třídách. Žáci si pro své rodiče připravili malé kulturní vystoupení : přednesli básničky s vánoční tématikou, vzpomněli na svátek Mikuláše, zatančili mazurku, zazpívali vánoční koledy, malí hudebníci zahráli na flétny a varhany. Završením besídky bylo vypuštění  40 balónků s dopisem Ježíškovi. Věříme, že dopis dojde včas až k Ježíškovi a všechny děti najdou pod stromečkem ty dárky, o které si ve svých dopisech napsaly.

Štastné a veselé Vánoce všem přejí žaci 1. A, 1. B a  paní učitelky

J.Halfarová ,Š. Gargošová

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

15.12.2011 08:53:17

Florbalový turnaj AŠSK 2. - 5. třída

V pátek 9. 12. se v hale naší školy uskutečnil turnaj Asociace školních sportovních klubů ve florbale. Do "naší" skupiny byly z okresu nalosovány základní školy z Kobeřic, Oldřišova a Píště.

Naši žáci dokázali postupně porazit všechny tři soupeře (6:2, 4:2 a 4:3) a tím si zajistili postup do okresního finále.

Ve finále žáci bojovali ve skupinách proti dvěma sportovním školám z Opavy Englišova a E. Beneše (prohra 2:3 a 1:2) a ZŠ Vítkov (2:2). Ve skupině náš tým uhrál pouze jeden bod, ale v celkovém pořadí obsadil konečné páté místo v okrese. K tomuto úspěchu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:

Petr Latka, Šimon Ševčík, Adam Koch, Tomáš Breuer, Antonín Zmarzlák, Daniel Kučera, Šimon Gargoš, Alžběta Teuerová, Marie Haferová

Jan Dominik, Nicolas Kaspar, Adam Novák, Kateřina Kampíková, Tomáš Kučera, Klára Skibová

Fotky zde.

14.12.2011 22:02:55

„Čertovská besídka“ v 2. A

Dne 6.12. proběhla ve třídě 2.A „Čertovská besídka“. Děti se čertovsky vyřádily. Nejen, že tančily, zpívaly, přednášely, četly, povídaly, ale také vyráběly spolu s rodiči vánoční svícny a poslouchaly koledy.

Besídka se vydařila. Rodiče i děti odcházeli domů spokojeni a předvánočně naladěni.

paní učitelky

J. Hajduková, P. Jarošová

Fotografie z besídky si můžete prohlédnout zde.

11.12.2011 12:49:54

Turistický klub v Bohuslavicích

Dne 26.11.11 děti z Turistického klubu vyrazily na pochod do sousední vesnice Bohuslavice. Cestou jsme hráli oblíbenou dětskou hru Šipky. Žákyně 5. třídy vymýšlely úkoly a mladší děti je plnily. Po krátké prohlídce Bohuslavic a přestávce jsme se vraceli zpět do Bolatic. Pro některé děti byl pochod náročnější, avšak zvládly to všechny.

vedoucí klubu

Markéta Wránová

Prohlédněte si fotografie zde.